nike air max dame christian louboutin sko ray ban solbriller woolrich jakke louboutin sko canada goose tilbud louis vuitton taske parajumpers jakke louis vuitton pung barbour jakke moncler jakke ray ban briller canada goose jakke air max dame oakley solbriller nike sb sko canada goose jakke michael kors tasker

Hoşgeldiniz

Akademi Gayrimenkul 1994' den itibaren her türlü gayrimenkul ve menkul kıymet ( arsa-konut-fabrika- otel- sinema - plaza - vb..) için değer tespiti çalışmaları yapmaktadır. Türkiye çapında mimar, mühendis, şehir plancısı ve ekonomistlerden oluşan uzman teknik kadromuz ile her bölgede doğru, kaliteli ve güvenilir hizmet verilmesi şirketimizin çalışma prensiplerindendir.

Ülkemizde gaytrimenkul çok önemli bir konumda iken onun değerini tespit edecek kurumların da ciddi ve güvenilir olması gerekmektedir.Bu nedenledir ki Akademi Gayrimenkul teknik ve uzman kadrosuyla iyi analiz edilmiş, güvenilir ve doğru bilgiyi geniş kitlelere ulaştırmakta ve kaliteli hizmet anlayışını devam ettirmektedir.

Şirketimiz bünyesinde;

1. GYO' nın ihtiyaçlarında,
2. Kurum malvarlığının satılması durumunda,
3. Şirketlerin sermaye artırımı dolayısı ile ortaya çıkan değerleme ihtiyaçlarında,
4. Proje geliştirme/oluşturma çalışmalarında,
5. Fizibilite raporlarının hazırlanmasında,
6. Bankaların kredi taleplerinde,
7. Bayilik teminatlarında,
8. Şirket/Ortaklık kurulurken ya da bitirilirken,
9. Banka kredilerinden doğan ipoteklerin paraya çevrilmesinde,
10. Miras paylaşımı, boşanma durumları vb. hukuki paylaşımlarda,
11. İflas ve hacizlerde, açılacak davalardan önce rayiçlerin belirlenmesinde, değerleme raporları hazırlanmaktadır.

Hazırladığımız değerleme raporlarında "Uluslararası Raporlama Standartları" çerçevesinde;

- Gayrimenkulün yerinde yapılan incelemeler sonucunda fiziksel ve çevresel özelliklerinin değerlendirilmesi yapılır.
- Yapılı ise gayrimenkulün inşaat özelliklerine göre bedeli saptanır.
- Gelir getiren mülkler için gelir yöntemi uygulanır.
- Ekspertiz görüşleri ile mevcut durumlar yorumlanarak rapor hazırlanır.
- Her ekspertiz raporuna, ilgili gayrimenkulün fotoğrafları eklenir.
- Ulaşım ve konum özellikleri değerlendirilir.
- Yapılan araştırmalar sonucu arsa rayiç bedeli hesaplanarak gayrimenkulün toplam satış değeri belirlenir. - Gayrimenkulün üzerindeki kısıtlamalar ( ipotek, haciz vs... ) tapu araştırması ve gayrimenkulün bulunduğu bölgenin gelecekteki gelişimini görmek ya da yasalara aykırı herhangi bir uygulamanın olup olmadığını incelemek amacı ile imar durumu araştırması yapılır.

Akademi Gayrimenkul ile yaptığınız çalışmalarda, hızlı ve güvenilir hizmet, yurt çapında bilgi veri tabanına ulaşabilme, gayrimenkulünüzün gerçek değerini öğrenebilme ve yatırımlarınızı doğru yönlendirip risklerinizi tespit edebilme avantajlarına sahip olursunuz. Akademi Gayrimenkul güvencesiyle bilgilendirilmek istediğiniz her an Akademi Gayrimenkul uzman kadrosuyla size hizmete hazır olacaktır.

SAYGILARIMIZLA...
AKADEMİ GAYRİMENKUL AİLESİ

Yeni Projelerimiz

hollister sydney hollister australia canada goose baby ugg boots canada goose danmark timberland boots parajumpers long bear canada goose trillium parka timberland støvler canada goose jakke parajumpers udsalg parajumpers jakke udsalg ugg hjemmesko timberland sko canada goose jacket parajumpers long bear udsalg canada goose kensington parka cheap uggs canada ralph lauren canada cheap ugg boots canada polo ralph lauren canada